Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Rossz adat esetén mi a teendő?

Rossz adat esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ma kaptam meg a gki kártyámat amin rossz lakcímet tüntettek fel. Ilyenkor mi a teendő? Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. febr. 12. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
pattintani egy jó hideg sört és felnézni a gyakorikerdesek.hu oldalra. :D
2018. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de értelmes tanácsot vártam, mivel ez nem egy sima jogsi, így nem valószínű, hogy egy Kormányablakba elég elmenni vele. Csak nem tudom, hogy ez ilyenkor az NFM-hez kell bemenni, vagy a cégnek kell szólni?
2018. febr. 12. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem kérdezed meg a céged? :D De most komolyan? :D Egy telefon lenne az egész...
2018. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert már nincsenek be. Tanfolyamon vagyok náluk 7-3-ig és ők is addig vannak bent. Fél 4-re értem haza és akkor tudtam elhozni a kártyát és akkor láttam, hogy rossz az adat. Holnap reggel már megtudom kérdezni, csak gondoltam hátha valaki már járt így és tudja, mit kell tenni. Méh jó, hogy egy kérdésekkel foglalkozó oldalon nem szabad kérdezni.
2018. febr. 12. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan. Ha valaki itt megírja mit csinálj, azonnal rohansz és megcsinálod? Vagy amúgy is vársz holnap reggelig? :D Mit számít az a pár óra, hogy addig nem fogod tudni, nem alszol éjszaka, vagy mi? :D
2018. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segíteni, minek írkálsz? Csak erre áll már fel? Egyébként, csak azért nem mindegy, mert bizonyos helyekre időpontot kell kérni, amit még 6-ig meglehet tenni, ezért nem mindegy, hogy mi az ügymenet. Mert így már holnap délutánra eltudok menni korrigáltatni az adatot, míg így lehet, hogy csak csütörtökre kapok időpontot. Pénteken viszont már használnom kell. Ezért is nem mindegy, hogy használhatom-e így vagy sem? Ha meg túl buta vagy ahhoz, hogy válaszolj, akkor ne irogass.
2018. febr. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!