Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » CASCO első 30 napos felmondás...

CASCO első 30 napos felmondás kikerülhető?

Figyelt kérdés
Netrisken ha CASCO-t akarok kötni, kiírja, hogy a biztosító az első 30 napban indoklás nélkül felmondhatja. Tehát nyilván ha az első 30 napban történik valami az autóval, akkor megszívom. Ezt ki lehet valahogy kerülni? Új autót vennék szalonban, de szeretném, ha már akkor élő CASCO-ja legyen, amikor elhozom.

2018. febr. 21. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

30 napig ne törd össze...

Vagy még egyszerűbb ha 30 napig nem használod.

2018. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1: mindkettő hülyeség. Nincs olyan biztosítás, ami azonnal érvényes a megkötéstől?
2018. febr. 21. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez, de szerintem nincs ilyen.

Mi tavaly január végén kötöttünk vásárolt 3 éves céges autóra CASCO-t netrisken.

Kolléga 2 nappal később elcsapott egy őzet vidéken.

Leveleztünk kicsit a biztosítóval, de azért kifizették a kárt.


Hisz a biztosítás él, amikor megkötjük. Nem mi tehetünk róla, hogy vaktában kiküldték a kötvényt, még mielőtt az emberük szemlézett volna.


Nekem azt mondták, a CASCO is olyan, mint a KGFB. Felmondani sem lehet akármikor, csak évfordulóra. Akkor ők hogy mondhatnák fel???

2018. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Allianz: "2.4. A biztosítási szerződés a felek megállapodásával jön létre. Nem jön létre a szerződés, ha a biztosító az ajánlatot a beérkezésétől számított 15 napon belül elutasítja."
2018. febr. 24. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!