Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Két éve vásároltam egy robogót...

Két éve vásároltam egy robogót, de nem kötöttem biztosítást, hogy miért, az jelen esetben nem számít. Mire számíthatok, ha most biztosítást szeretnék rá kötni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 09:07
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
67%
Semmire....irsz egy uj adasveteleit a tagnapi datummal azt csókolom!
2018. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# Aha, az előző tulaj nyakába akarod varrni a büntit?
2018. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
0%
Te milyen büntiről beszélsz tekintve hogy egy rossz 50-es motornak nincsen semmilyen papirja meg vezetett cucca.....van az adasveteli meg a biztositas azt jó idő !Ha a kerdező most akarna biztositast kötni rá 2 ev fedezetlensegi dijat kellene fizetnie rá!Átírja a datumot azt cső.....a régi tulajnak semmi baja nem lesz belőle,meg senkit nem is erdekel hogy mi van a régi gazdával!
2018. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3# sehol nem áll a kérdésben, hogy a robi rossz volt két évig. Én a válaszod olvasván, nem adnám el a robimat neked csak két példányos, dátumozott adásvételivel. Utána mehetsz dátumot átírni.
2018. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz. vagy neten kötöd, és akkor nem nézel senk szemébe, vagy beballagsz egy biztosítóba, és ott kötsz rá valamit.


ha bármit kérdeznek, azt mondod a sufniban állt, oszt jónapot.


ne majzézz senkit nem érdekel mikor vetted, és hol állt a vasad eddig.


most leülsz a géphez, tíz perc múlva már meg is van kötve..aztán fizetsz vagy csekken, vagy átutalással.

2018. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meggyőztél! ;-)
2018. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal rendszán nélküli robogóra, segédmotorra nincs fedezetlenségi díj. Megkötöd, azt onnantól lesz egy évig. Viszont úgy emlékszem, nincs automatikus hosszabbítás sem, mint a nagyobb géposztályoknál, hanem neked kell újra kötnöd minden évben. És azzal biztosítóval, amelyikkel tetszik.
2018. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!