Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autómat elvitték, kifizették...

Autómat elvitték, kifizették adásvételi megírva viszont a tulajdonos fiatal korú s csak az egyik szülő írta alá. Okmányiroda el nem fogadja az adásvételit, el nem érem őket adatok pótlásához. Mit lehet tenni? (át nem íratták az autót)

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz megkeresni a másik szülőt is.

Vagy odafirkantasz valamit, és senki se fog foglalkozni vele.

2018. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az autódat eladtad, kifizették, akkor miért te izgulsz?

ne félj, jönnek ők, ha vinnék átíratni.(de nem fogják) Te voltál bent, az a lényeg, a többit majd ők. az is lehet, hogy már régóta Ukrajnában ezzel gyűjtik a csigát.


Mindenesetre jelezd, hogy eladtad, mert ezentúl minden bírság neked jön..


és alá ne írd, mert ez zűrös ügy lesz később.

2018. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugye csak azért van para mert az okmányirodában nem fogadják el az adásvételit az aláírás nélkül. Akik elvitték azokat nem lehet elérni, szóval így nem tudom milyen lehetőség van bizonyítani hogy eladtam az autót...valami nyilatkozatot írni esetleg? Vagy rendőrségtől jegyzőkönyvet kérni? Nincs más ötletem..
2018. máj. 29. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Bemész a rendőrségre és elmondod az esetet. Ha ők is érvénytelennek ítélik az adásvételit, akkor az autó még a tiéd, kiadhatnak rá körözést. Aztán ha megvan a vevő, akkor vele tudsz egyezkedni.
2018. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!