Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi tortenik most baleset utan?

Igorjjjj kérdése:

Mi tortenik most baleset utan?

Figyelt kérdés
Balesetem volt a story ,hogy kanyarodtam ki az egyik utcabol mivel dugo volt az egyik savban szabadon hagytak az utkeresztezodest en balra kanyarodtam ahol nyilt tiszta volt az ut szepen mentem kifele es balrol belemjott egy motoros aki elozte ki az allo jarmuveket visszont zarovonalal elzart teruletrol elozott nekem elsobsegadas kotelezo tablam volt visszont a dugo miatt errol a szandekrol lemondott a bal oldali autos kb ha 5 el gurulhattam kifele es belemjott a motoros 50 50%ban irtunk betetlapot rendorsegi intezkedes nem tortent a motort totalkarra irtak fel es nem fog belenyugodni abba ,hogy mindenki rendezi a sajat karjat most szemleztek az autot az mondtak ,hogy a masik volt a felelos es irjam azt a lapra. Mi lesz most ki a hibas kit fognak kartalanitani? Meddig huzzodik el?
2018. jún. 6. 09:58
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
65%
Tekintve hogy 50-50re irtatok a papirt most mar akkor mindenki intezi sajat maganak a kárát!A papirra most mar mast amugy sem irhatsz!Egyebkent neg 100%-ig a motoros hibája volt a baleset nem tudom miert fiftififtibe irtatok meg!
2018. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A stresz helyzet miatt cssk felek ,hogy pereskedni akar majd.
2018. jún. 6. 10:47
 3/12 A kérdező kommentje:
A karszakerto mondta ,hogy szerinte ugy irjam ra a lapra mert a motoros felelossege ez a balset ezert irtam mast.
2018. jún. 6. 10:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Alap dolog, főleg ha a baleset miatti ideg még benned van, nem tudsz tiszta döntést hozni, bármit mond a másik, lehet elsőre jól hangzik, de mindenképp RENDŐRT KELL HÍVNI. Azok kb objektíven felmérik a helyzetet, írnak jegyzőkönyvet, és pont. Helyzet tisztázva, nincs utólagos f@$zcibálás. "Megegyezünk, adj ennyit-annyit, mindenki a maga kárát, stb stb..." Hülyeség. Dolgozzanak a zsaruk is egy picit, ne csak buzgálkodjanak, azért vannak, azért van a KGFB meg az EU-s "kéksárga". Ennyi.
2018. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 D. Brasco ***** válasza:
Es megis mire fel akar majd beperelni a motoros?!?Hogy alirt egy olyan papirt ami elismeritek az 50-50et?!?ugyan már.........
2018. jún. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 D. Brasco ***** válasza:
Amugy a kárszakértő is nagy tudós lehet,hogy tulajdonképpen okirat hamisításra buzdít!A baleseti bejelentő több lapos amin indigóval megy az alsó lapra amit írsz a felsőn!jol nezne mar ki utolag mindenki azt irna rá amit akar es megvaltoztatná az egeszet.......
2018. jún. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat aźthittem en is ,hogy lehet ezt igy foleg ha o is mondja remelm meguszom ezt az egeszet mert mostanaban ram jar a rud rendort a bunteto pont miatt nem akartam hivni.
2018. jún. 6. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Elég vesztes helyzetben vagy. A szabálytalanul előzőnek is elsőbbsége van a kereszteződésben. Az autós csak a saját elsőbbségéről mondott le, a motoroséról nem. A biztosító elsőre valószínűleg egyikőtöknek sem fog fizetni. Kérdés, hogy a motoros fog-e pereskedni.
2018. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kárbejelentőn tudomásom szerint nincs felelősségi nyilatkozat, csak amikor kiküldi a biztosító az elektronikus kérdőívet, azon lehet erről nyilatkozni.

Ám ezt a biztosítók felül is bírálhatják a közölt adatok alapján.


A rendőri intézkedésről: én hívtam rendőröket egy hármas ráfutásos balesethez (pirosnál álltam legelöl), s engem is meg akartak büntetni, mert nem történt személyi sérülés, s közben megegyeztünk. Mondom azért történt a hívás, mert egy korábbinál a másik fél elismerte a hibáját szóban, aztán ő is beadta a kárigényét, s az övét fogadták el.

Erre a rendőr: őt ezt nem érdekli, feljelent. A végén semmit nem csináltak.

2018. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a segitsegeket remelem nem lesz komolyabb dolog belole.
2018. jún. 6. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!