Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Egy kétmilliós kocsi, amivel...

Egy kétmilliós kocsi, amivel havi ~500 kilómétert megyek, van értelme a kötelezőn felül biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Mármint a biztosító fixen nem jár rosszul velem. Akkor miért kössek?

2018. jún. 15. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

A biztosito hosszu tavon jol jar az ugyfelekkel, kulonben minek uzemeltetene magat, nem? Szoval a kerdesedet felteheted minden biztositassal kapcsolatban.


Nekem sosem volt casco-m, de urvezeto vagyok. Allitolag evi 30-40-ert mar lehet venni, annyit lehet hogy meger, de ezt neked kell eldontented.

2018. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Véleményem szerint a kötelezőn kívül nincs értelme más biztosításnak. A biztosító sosem jár rosszul. Mondhatnék néhány székházat.


de nálad a döntés.

2018. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha te szeretnél akkor kössél,ha nem akkor nem....

Engem megnyugtat a tudat,hogy van és ha rádől egy fa az autóra pláne ilyen egyre viharosabb időbe akkor legalább kapok is valamit vissza.

2018. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veterán vas ***** válasza:

Mivel keveset használod, ennek köszönhetően kevés baleseti helyzetbe keveredhetsz. Ezért ne kössél cascot.

Mivel keveset használod, lehet, hogy nincs gyakorlatod és rosszul vezetsz. Akkor viszont kössél cascot.


Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem lehet jó tanácsot adni.

Pl. honnan tudjuk, hogy milyen a vezetési stílusod?

És honnan tudjuk, hogy mi az ami Neked megéri?

Miután Te ismered legjobban a körülményeidet, és ezek ellenére nem tudsz dönteni, akkor hogyan vársz el hasznos tanácsot egy ismeretlentől? :/

2018. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 millás kocsira már lehet nem kötnék cascot.

A mostani kocsimra kötöttem, és egy év múlva ráakadtam egy vonóhorogra, szóval már bőven megérte, mert iszonyat árban vannak az új lökhárítóelemek. :D

2018. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme, az előttem szólók is azzal példálóznak, hogy ha nem töröd össze mi értelme, na de ha elveri a jég, vagy rádől egy fa, vagy ellopják?

Például a 2,5 milliós autómban 1 milliós jégkár keletkezett (majdnem gazdasági totálkár) amit utolsó centig a biztosító fizetett az éves 60 E Ft-os casco díjból, szóval nem mindig a biztosító jár jól.

2018. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!