Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Bérelt autónál (Rentalcar) az...

Bérelt autónál (Rentalcar) az ő kiegészítő biztosításukat érdemes megkötni, vagy amit a helyszínen ajánlanak?

Figyelt kérdés
Nápolyban fogjuk bérelni az autót a "Sicily Car"-tól. A RentalCar azt írja, övé a legkedvezőbb kiegészítő biztosítás, de úgy hallottam, ez nem feltétlenül van így. Van személyes tapasztalatotok? Szükséges-e egyáltalán a kiegészítő biztosítás, vagy megelégednétek az alappal? Köszönöm előre is!

2018. jún. 15. 13:16
 1/2 anonim válasza:

Pár éve Lutonban béreltem valami GreenRentaltól vagy kitől Priust, de nem közvetlenül náluk foglaltam, hanem valami rental webportálon, így a teljes körű biztosítást is velük kötöttem. Kár volt. Amikor leadtam a kocsit, volt rajta egy karcolás (mint később kiderült, már előttem is rajta volt, csak sajnos akkor nem vettem észre). Rámverték a kárt, így ott helyben ki kellett fizetnem, majd utólag kellett leveleznem a portállal, hogy utólag fizessék vissza nekem az általam már kifizetett kárt. Jópárezret buktam az árfolyamváltozások és forintátváltások miatt. Soha többet! 😠😠😠


Ha csak lehet, mindig a kölcsönzőnél foglalj közvetlenül, és tőlük kérj biztosítást, mert akkor a kárt is házon belül rendezik.

2018. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jún. 19. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!