Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A bónuszom elúszott, vagy...

A bónuszom elúszott, vagy csak egyeztetni kell a valós adatokat?

Figyelt kérdés

Szeretném kérdezni, hogy mi van olyankor, ha mondjuk (x) idejig, évekig a biztosítás internetes felületen el lett írva biztosító váltásakor.

Pontosítanám az elírás úgy történt, hogy a kötésnél egy személy az üzenbentartó, és a tulajdonos is, ami nem egyezik a valósággal, ugyanis a tulajdonos, és az üzembentartó nem egyezik meg.Ilyenkor mi a teendő, ha a bónuszomat szeretném átvinni az újonnan vásárolt autómra aminek a felállása megegyezne a régi autóéval amiről vinném át a bónuszokat.

Ilyenkor a bonusz elveszik? Ha a biztosítás nem jól van megkötve, nem egyezik a valósággal, vagy egyszerűen csak pontosítanom kell?A napokban szerettem volna kikérni a bónuszos igazolásom, mikor észleltem az elírást, hogy nem én vagyok a kötésénél a tulajdonosa az autómnak, hanem ugyan az a személy aki a biztosításkötő, az anyukám.

Mit lehet ilyenkor tenni, ha elírás van már hosszú ideje.Ő áll a biztosításomban mint tulajdonos, holott én vagyok a tulajdonos hivatalosan.Neki gyüjtöttem a bónuszaimat?Így is áttudom vinni az új autómra a bónuszt,ahol én vagyok a tulajdonos, és ő az üzembentartó, ami az előző autómnál is így volt, csak elírtuk, vagy veszett minden?

Köszönöm!


2018. jún. 15. 18:50
 1/1 anonim válasza:
A csekket nyilván édesanyád nevére kaptátok.. mivel a problémát nem jeleztétek sztem esélytelen, hogy elírásnak vegyék. Bár egy személyes felkeresés nem árthat a helyzeten.
2018. aug. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!