Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy bizonyítsam be, hogy...

Hogy bizonyítsam be, hogy jogosúlt vagyok a kártérítésre?

Figyelt kérdés
Tegnap lakott területen kívül jött velem szembe egy kisteherautó, mögötte pedig egy kisbusz ami megelőzte. Rosszúl mérte fel a távolságot, mert már nagyon közel voltam, és hogy elkerüljem az ütközést, jobbra húztam, és jobb kerekem kicsit lement az útról. Azon az útszakaszon a közelmúltban múnkálatok folytak, frissen volt aszfaltozva, de az út szegélye, még nem volt megcsinálva, és kb 15 centis meredek éle van az útnak. Ígyhát az út széle szétvágta a jobb első abroncsot. Egyéb kár nem történt. Felhívtam a busztársaságot, elmeséltem a történtekét, és mondtam, hogy szeretném, ha megtérítenék az abroncs árát. Csak annyit, mondtak, hogyha be tudom bizonyítani, hogy ez valóban így történt, akkor kifizetik, vagy esetleg tehetek feljelentést.

2018. jún. 19. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy

Ha nincs rola felvetel vagy tanu aki alatamasztana akkor sehogy

Ha ez igy menne akkor mindenki ezt csinalna...

2018. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jobban jártam volna, ha nem húzok le az útról, és hagyom, hogy összeérjenek a tükrök?
2018. jún. 19. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azzal sem jártál volna jobban. de ha nincs szemtanúd vagy kamerád, ezt nem fogod tudni elintézni.
2018. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvilleg jobban jartal volna mert akk mind 2 auto tukre serul es akk mar ott a bizonyitek...
2018. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy pedig ott megálltál volna, és hívtál volna rendőrt. utólag már semmit nem tudsz csinálni.
2018. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha legalább van egy rendszámod, próbálkozz a biztosítójánál
2018. jún. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!