Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Balesetet okoztam, de egymás...

Balesetet okoztam, de egymás között lerendeztük, mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
Kifizettem a reális kártérítést kpben, nem akartam biztosítózni, rosszabbul jártak volna. Írtam egy papírt, hogy átadtam ennyit aláírták. Származhat további bajom az esetből? Megtehetik, hogy jelentik a biztosítónál is és letagadjak az "üzletet"??
2018. jún. 25. 23:43
 1/6 A kérdező kommentje:
*rosszabbul jártaM volna
2018. jún. 25. 23:44
 2/6 anonim válasza:
44%

Ha egy utolsó gec láda akkor hazudik hogy fizess töbet és jelent.


Ha normális akkor $zarik az ügyre és békén hagy.

2018. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem történt személyi sérülés akkor úgy gondolom minden további nélkül megegyezhettek egymás között és mivel papírod van a pénz átadásáról ezért nem tudják legtagadni sem.


Az, hogy a kp jó döntés volt-e vagy sem nem lehet megmondani, mivel nem ismerjük a részleteket.

2018. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rendesek voltak, csak hát a mai világban... Tehát a biztosítónál nem jelethetik a tudtommal nélkül, ha jól értem. A kp jobb volt hosszú távon.
2018. jún. 25. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha annyira kötözködni akart volna, akkor már az elején nem ment volna ebbe bele.
2018. jún. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem kétszer volt ilyen, egyik csak pici meghúzás, a lemez nem sérült csak a festék jött fel kb 3 négyszetcentin, 5000ért annyiban hagyta. Másiknál többet kellett fizetnem sajnos, de az is helyszínen volt. Nem csak a Bónusz csökken hanem károkozói szorzó is jár.
2018. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!