Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam egy épített 1992-es...

Eladtam egy épített 1992-es 100as audit rossz turbó enyhe kartergáz, mire haza ért dőlt belőle a fehér füst és most ügyvéddel vagy motorcserével fenyeget. Mit tehetek az ügyben?

Figyelt kérdés
Szóltam hogy lábon nem igazán érdemes elvinni, de a vevő elment vele 150 km-t és mikor haza ért kemény hófehér füst dőlt belőle alapjáraton. Most fenyeget hogy vagy kifizetem a motor cserét, vagy ügyvédet keres. Hozzáteszem az adásvételin nincs rajta a személy igazolvány száma mert otthon hagyta szóval igazából az adásvételi nem érvényes. Mit tegyek ez esetben?

2018. júl. 9. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Bravó
2018. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D. Brasco ***** válasza:
72%
Az ilyen sztoriknal esküszöm az ilyen 3 betűs szavakon kívül hogy lol/omg/wtf nem is nagyon jut más az eszembe..........
2018. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Az adásvételibe azért szerepel a probléma is? Mert ha beleírtad akkor hiába fenyeget ezzel. Hiszen ennek tudatába vette meg amiről papír van.
2018. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem szerepel benne de itt voltak az ő és az én ismerőseim is akik hallották hogy elmondtam mindent még a kartergázt is látta az autóba és ennek tudatába vette meg.
2018. júl. 9. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
ilyet akkor is illik beleírni,saját érdeked! Röhögve rá nyomhattad volna akkor a telefont, tanuk vannak ,hogy tudta mi a gond,de ő megvette,te nem ajánlottad,hogy saját lábon vigye,de elvitte. Macera van,mert írva nincs,de pánikra nincs okod.
2018. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Szó elszáll, írás megmarad. Minden körülményt bele kellett volna venni a szerződésbe, van hely...

A turbó rossz, eszi az olajat, motorikusan közlekedésre nem alkalmas, stb.


További tudnivalók itt:

[link]

2018. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Mondd neki:hajrá öcsém!


Te ne félj semmitől!


Ügyvédhez elmehet nyugodtan, el is fogja vállalni az ügyét, ez az ő problémája.


A bíróságon kb. eddig jutna:

Vevő:

-Az általam vásárolt 26 éves jármű...

Bíró:

-Köszönöm szépen, ennyi volt, viszlát!


Mondd neki, ha most ilyen kemény, a bíróságon is legyen ilyen kemény! :-)

2018. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7esnek


Ennyire ne sarkítsuk le, pár tárgyalási nap azért lesz.

2 a vevő nem fogja megnyerni a pert, ráér keresgélni jogászt.

2018. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fog perelni!

Csak pénzt szeretne kicsikarni az eladótól.

2018. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!