Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Adásvételin véletlenül belekez...

Adásvételin véletlenül belekezdtem a jogi személy rész töltésébe odais odaírtam a nevem, de ugye nem javítgattuk, az baj az okmányirodának?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Komolyan egyszerűbb rosszul kitölteni, majd parázni, kérdezgetni mint akkor egyből félbehagyni és újat írni?
2018. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy vonallal lehúzod, odaírod a magánszemélyhez.


Megcsillagozod, valahol a közelében ahol van egy kis szabad hely odaírod hogy "*jav.:", és a neved.


Pl.: *jav.: XY


Ez hivatalos javításnak számít, és minden hivatalos helyen el kell fogadni!!!

A lényeg, hogy ne satírozz semmit, és ne hibajavítózz! Csak egy vonallal húzd le, és igazold a javítást.


De írhatsz másikat is.

2018. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már az eladónál van régóta a másik, 1 példányon javítok az nem gáz?
2018. júl. 11. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal semmit nem érsz el, mert a másik papíron nem lesz kijavítva. Ennyi erővel a vevő is kedve szerint átjavíthatna bármit. A megoldás az, hogy vagy találkoztok és kijavítod az összes papíron vagy egyhangúan kijavítjátok külön-külön, csak ekkor meg kell bíznod a másik félben, hogy tényleg kijavította azt, amit te is.
2018. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen az összes példányon ki kell javítani. Én ezt csak arra az esetre írtam, ha nem akarjátok újraírni az egészet (mert szerintem ezért felesleges). Hiszen ahogy írtam elfogadják javítva is.


Mindenképpen találkoznod kell az eladóval, akár újat írtok, akár csak javítjátok a rosszat.


Ezek a lehetőségek vannak. Az eladó is kell hozzá mindenképpen, egyébként érvénytelen a javítás.

2018. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Az adásvételi 4 példányos, nem pedig 2!


Tehát ha csak eg példányod van, akkor máris mehetsz az eladóhoz újat írni.

2018. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kaptam 41%-ot?


Az adásvételi 4 példányos, mindkét félnek kell kapnia két példányt. Ez a szabály...

2018. júl. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!