Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Gazdasági totálkáros autót...

Gazdasági totálkáros autót javíttatott itt valaki?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben összetörtek, és gtk-ra vették az autót. Nagy szerelem nekem a gép, szóval úgy döntöttem, felállítom, gyönyörűen meg is csinálták.

Erre tegnap nem adták meg az elsőbbséget nekem és egy nyugdíjas néni jól televágott oldalról...

Az érdekelne, hogy ilyenkor mi van? Úgy tudom, ilyenkor is fizet a biztosító, csak már nem annyit. Konkrét tapasztalat érdekelne. Van/volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan alakult, illetve oldódott meg?



2018. júl. 13. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fizet a vétkes biztosítója, csak most jóval kevesebbre fogjál értékelni a járművet!
2018. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál példát mondani számokban? Hozzávetőlegesen persze, mondjuk százalékban, hogy mennyivel kevesebb?
2018. júl. 14. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!