Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalomból kivont, okmányok...

Nokiaman3650 kérdése:

Forgalomból kivont, okmányok nélküli autót hogyan lehet vagy kell lepapírozni?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Amiről itt szó van, az, hogy egy ismerősömtől szeretném megvenni az öreg wartburgját és teljes felújítás utás ha lehet OT-rendszámmal forgalomba szeretném hozni. A problémám ott kezdődik, hogy ez az 1975-ben napvilágot látott jármű még a 90-es években ki lett vonva a forgalomból, ott áll egy garázsban elhagyatottan, de a tulaj már ezer éve nem látta az okmányait. Valamikor a 90-es évek elején amikor jöttek az új rendszámok akkor kapott egy AB kezdetű rendszámot, de az öreg tulaj nem emlékszik rá mi volt az. Amit ki tudok deríteni, az az, hogy az eredeti rendszám mi volt, meg tudom nézni mi az alváz és motorszám, tudom, hogy 1975-ben gyártották és a még élő tulajjal tudok adás-vételi szerződést írni. Hogyan, miként lehet újra üzembe helyezni a járművet (természetesen a restaurálás után)? A teljes procedúra érdekelne lépésről lépésre.


Mindennemű segítséget előre is köszönök!



2018. júl. 21. 14:50
 1/1 anonim válasza:
Én a helyedben bemennék egy kormányablakba és megkérdezném. Bárki mondhat bármit gyakorikérdéseken.
2018. júl. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!