Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Netrisk szerződés, biztosítóvá...

Netrisk szerződés, biztosítóváltás, károkozás?

Figyelt kérdés

Olyan problémával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni, hogy a múlt héten jött a levelem a régi biztosítómtól az új ajánlattal csekkekkel együtt a következő évi biztosításomról, mivel magas volt az összeg, ezért netrisken kalkuláltam egyet, ezt követően a szimpatikus biztosítónál meg is rendeltem netrisken keresztül a következő évre a biztosítást, hogy a netrisk időben tudja lemondani a jelenlegit stb...

Hét közepén meg is jött az új biztosítótól az ajánlat, hogy hova utaljam a pénzt stb... Viszont mivel ilyen nagy mázlim van sikerült a hétvégén egy lökhárítóra 3 karcot csinálni... Betétlapot töltöttünk stb ezzel nem is volt gond, viszont itt jönnének a kérdéseim...


1. Ebben az esetben a netrisken keresztül kötött biztosításomat mondjam fel és kalkuláljam újra kártörénettel együtt az egészet és kössem újra?


2. Személyesen menjek be az új biztosítóhoz ahol kötni szeretném vagy ezt tudom korrigálni a netrisken?


3. Mennyi idő mire kb levelet kapok erről az egészről? A károkozás mértékéről? Összegről amit befizethetek hogy megmaradjon a bónuszom?


4. Érdemes befizetnem az összeget vagy sem? (A0 ba vagyok jelenleg, a kár mértékét nem tudom megítélni tipp esetleg valakinek? 3 karc lett egy újabb meriva lökhárítóján nem túl nagy kb 1-2 centi.. Vonóhorog hozzáért épphogy... De mindenképp papírt akartak tölteni...)


Köszönöm szépen a segítséget előre is!



2018. júl. 22. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A kárkifizetes időpontja későbbi lesz. Igy a rendszerbe is később kerül fel. Ebben az évben marad az amit a netrisk kiadott. A következő fordulokor kell figyelned nagyon. Akkor fogjak megemelni a díjat. Ott csak ugy tudod atkotni, illetve valós kepet kalkulálni ha bevallod a karokozast.
2018. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!