Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Formai okoknál mi az ami...

Formai okoknál mi az ami miatt biztosan visszadobják az adásvételit?

Figyelt kérdés

Az eladó én vagyok, holnap jelenteném be az önkormányzaton az autó eladását.

A probléma,hogy most néztem a papírt, és az én példányaimon a vevő és a vevő tanújának az aláírása is alig látszik, sőt...szerintem nem minősül aláírásnak sem konkrétan egy vonal látszik, nem tudom mit csináltak, én odaadtam,hogy írják alá mind a 4 oldalt, láttam is, hogy írja, de hogy nem lapozta végig vagy mit csinált nem tudom.

Az első lapon normális aláírás van arra emlékszem azt még néztem hogy írják.

Az adatok egyébként látszanak, lakcím, minden más, csak az aláírásokkal van a gond.


2018. aug. 5. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

off

okmányirodába kell menni és nem az önkormányzathoz

2018. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk ott van az okmányiroda is :)
2018. aug. 5. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd az okmányirodában derül ki az igazság.

Egyébként meg kellene nézni a kitöltés után a papírokat.

Az aláirás lehet szignó, de minden oldalt külön kell aláirni, és a lényeges adatoknak olvashatónak kell lenni.

2018. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az aláírással van a gond, minden olvasható, egyértelmű rajta.
2018. aug. 5. 13:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta megoldódott.

Az első okmányban még le sem ültem, közölte a nő,hogy érvénytelen az adásvételi, mehetek is.

Mentem is, a szomszéd városba.Ott sem ültem sokáig, rögtön közölte a nő,hogy hiányzik egy aláírás, majd azzal a lendülettel rányomta a bélyegzőt, és azt mondta "de nem is fontos".

Szóval ha valaki hasonlóan járna akkor nálam így alakult.

2018. aug. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!