Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Jogosítvány átvétele?

Jogosítvány átvétele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Múlt héten voltam megcsináltatni a jogosítványom (első), Az ügyintéző azt mondta az sms mikor megérkezik róla +3 munkanap mire be tudok menni átvenni. Az sms-t tegnap délelőtt fél 12-kor megkaptam.

A kérdés az lenne, hogy ez most azt jelenti, hogy holnap délelőtt már át is vehetem, vagy pedig az sms napja nem számít bele és csak hétfőn mehetek érte?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 9. 14:06
 1/3 Hovarju ***** válasza:

Én már aznap elmentem érte, amikor az SMS megérkezett.


Miről szól az SMS? arról, hogy elkészült és átveheted, arról, hogy három nap múlva átveheted?

2018. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az áll benne, hogy "A vezetői engedélyt a mai napon a megjelölt kormányablakba postáztuk, hamarosan átvehető"
2018. aug. 9. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb helyeken az okmányirodából is küldenek értesítést, hogy megérkezett, átvehető.

Amúgy meg bemész, és megkérdezed, legfeljebb mondják, hogy nincs.

2018. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!