Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek a héten már...

Szerintetek a héten már átvehetem a jogsim, ha múlthét pénteken adták fel a postán a helyi okmányirodába? (többi lent)

Figyelt kérdés
Konkrétan ez az üzenet jött: "Tájékoztatjuk, hogy az ön által benyújtott 123abc számú kérelmen igényelt vezetői engedély 2018 aug. 31-én továbbításra került az igénylő adatlapon szereplő kézbesítési helyre." A kézbesítési hely pedig egy Budapesttől 120 km.-re lévő okmányiroda, oda kértem, majd ott venném át. A héten valószínű, hogy megérkezik, nem?

2018. szept. 3. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nyilván igen, 120km, az kb. annyi hogy éjjel beviszik pestről mondjuk budaörsre, ott éjjel átbaxxák egy hozzád közeli városba menő vonatra, ott holnap leszedik, és átviszik aznap/másnap a közvetlen hozzá tartozó postára, ahonnan aznap kiértesítenek, vagy betelefonálsz ha van posta levélszámod.


nem értek hozzá, de szerintem 2-3 napon belül ott lesz, mivel hétfő van tuti megkapod a héten valamikor. ha tippelnem kén csüt-péntek.

2018. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reálisan meg vagy igen vagy nem, nem hiszem el, hogy azt a pár napot nem lehet kibírni akár éllábon is mintha attól gyorsabban kézbesítenék, hogy valaki itt megkérni.
2018. szept. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem át.
2018. szept. 5. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!