Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Fiatal lányként hol tudnék...

Fiatal lányként hol tudnék megfelelő autósiskolát találni? Mi a menete a dolgoknak?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy én is szeretnék lejogsizni + olyan vezetési tudást szerezni amivel 99% biztonságosan ki tudok menni a forgalomba (az 1% az amikor valaki belémjön, arról nyilván nem én tehetek). Olyan autós iskola kéne nekem ahol az nem gond hogy:

-Sosem vezetettem még tehát 0-ról kéne mindent megtanítani,

-Kicsit ügyetlen vagyok néha, de nem fordul elő gyakran, egyébként tanulékony vagyok,

-Fiatal lány vagyok.


+ az is érdekelne hogy mi a menete a dolgoknak. Felveszem a kapcsolatot az autósiskolával, és akkor hogy?


Köszi=)



2018. szept. 4. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, és B-s jogsi kéne. az ki maradt.
2018. szept. 4. 12:18
 2/4 anonim válasza:
100%

Minden autósiskola fel van készülve arra hogy még soha nem vezettél, hogy nem fog minden elsőre sikerülni, sőt még arra is, hogy lány vagy.

Én is, és még sokan mások is pont ugyanígy kezdtek neki a vezetésnek.


Kiválasztasz magadnak a környéken egy szimpatikus autós iskolát, esetleg megkérdezed a barátaidat, hogy ők hol csinálták, és mennyire voltak elégedettek, és ez alapján választasz.


Aztán felmész a választott suli honlapjára, megnézed írnak-e a legközelebb induló kurzusról, ha igen, akkor jelentkezel. Ha nem írják ki mikor indul a következő, akkor meg felhívod őket, elmondod, hogy B-s jogsit szeretnél csinálni és megkérdezed mikor indul tanfolyam illetve hogyan kell jelentkezni. Jelentkezel aztán szépen elmész a tanfolyamra, és a további teendőidről (fizetés, orvosi vizsgálat, stb) majd a tanfolyam során tájékoztatni fognak.

2018. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"olyan vezetési tudást szerezni amivel 99% biztonságosan ki tudok menni a forgalomba"

Ilyet sajnos nem fogsz kapni. Annyi tudást fogsz kapni, amennyivel a vizsgán átmész, az igazo tanulás azután van, hogy megkaptad a jogsidat.


"-Sosem vezetettem még tehát 0-ról kéne mindent megtanítani,"

Ezzel a tanulók nagy része így van. Nincs ebben semmi szégyellnivaló.


"-Kicsit ügyetlen vagyok néha, de nem fordul elő gyakran, egyébként tanulékony vagyok,"

Az nem baj, ha ügyetlen vagy, azért tanulsz, hogy ne légy az. Ami sokkal rosszabb, az ügyetlenségnél, az a határozatlanság.


"-Fiatal lány vagyok."

Senkit nem érdekel. A tanulók között fele-fele arányban vannak fiúk és lányok.


"az is érdekelne hogy mi a menete a dolgoknak. Felveszem a kapcsolatot az autósiskolával, és akkor hogy?"

El fogják mondani, hogy mi a teendő. Ne felejtsd el, hogy te vagy a "fizető vendég". Ami még fontos, hogy mindig nézd át alaposan a szerződést, mielőtt aláírod.

2018. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tavi István válasza:
Melyik városban szeretnéd a jogsit letenni?
2018. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!