Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kereskedőtől vásárolt használt...

Kereskedőtől vásárolt használtautó, okmányirodában átírásnál azt mondták hiányzik 2 papír de a cég nem adja meg, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Azt mondták kell aláírási címpéldány és illetékmentességi nyilatkozat hogy át tudják iratni viszont ezt adásvételnél nem említette az eladó és már napok óta nem képes előteremteni közben a 15nap határídő lejárt.

2018. szept. 18. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hm miért kérnek ilyet?
2018. szept. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az ügyintéző első kérdése, elvileg azért mert a kereskedő csak köztes tulaj és ez kell az ő felükröl hogy az aláírás hiteles és illetéket nem fizettek vásárláskor de teljesen én se értem mert erről egyáltalán nem találtam infót.
2018. szept. 18. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Cég tulajdonban volt a kocsi. Ha nem adja oda a papirokat, akkor kérd vissza árát
2018. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"kereskedő csak köztes tulaj"

Nem, a kereskedő nem köztes tulaj(itt a tulajon van a hangsúly), nem kell a nevére írni, kereskedőnél nincs értelme, mert nem akarja használni.

Ő csak közvetítő, de tudnia kellett volna, hogy milyen papírokra van szükség, ha már ezzel foglalkozik.

2018. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vettem kereskedőtől autót, akkor ő kérés nélkül adta ezeket, mondta is, hogy kell majd az átíráshoz.


Kérdezd meg a kereskedőt, hogy a többi vásárlója hogy íratta át eddig???

2018. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!