Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meghúzták az autómat. Tehetek...

Meghúzták az autómat. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Reggel leparkoltam az autómat, délután amikor mentem vissza láttam, hogy egy helyen meg lett húzva.

Sajnos a környéken nem láttam sehol biztonsági kamerát. Szemtanú értelemszerűen nincs. A tettes nem hagyott semilyen infót magáról a szélvédőn, vagy bármi ilyesmi.

Van értelme bejelenteni a rendőrségen? Jól sejtem, hogy ezt magamnak kell rendezni?



2018. nov. 20. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nincs értelme, sajnos ha nincs kamera és nincs tanú ők sem tehetnek semmit. Nincs semmi amin elinduljanak.
2018. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tehetsz. Elviszed egy karosszériáshoz...

Vagy ha nem mély a húzás, akkor veszel egy javítószettet és kijavítod magad.

Vsz. a javítás nem lesz annyi mint a CASCO önrésze, úgyhogy a Te zsebedre megy.

2018. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Kérdésem: Lefotóztad mielőtt elmozdultál a helyszínről? Ha igen, akkor mehetsz vele a rendőrségre, ha nem, akkor sok sikert annak bebizonyításához, hogy nem te húztad meg vezetés közben...
2018. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

3-as

Ha a helyszínen lefotózza sem bizonyít semmit. Nem következik belőle az, hogy ott történt a "meghúzás", meg úgy egyébként sem lenne előbbre a kérdező.

Ha nem látták, nincs kamera felvétel akkor esélyed sem lesz megtalálni.

2018. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a lényeg, hogy bizonyít-e valamit, hanem, hogy így le van dokumentálva az eset és esetleg a nyomozás során lehet belőle következtetéseket levonni. Ha elmozdítja és később fotózza le, akkor abból bármi következhet, nem lehet belőle rekonstruálni semmit és ha bíróságra megy az ügy, akkor a vétkes fél is bármit kihozhat belőle a javára.
2018. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
A rendőrség még kocsilopásnál is csak megrántja a vállát, hogy már tuti szétszedték alkatrésznek...
2018. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
#5 De azt honnan fogja tudni a rendőr hogy tényleg nem utána fotózta csak le, hanem akkor és ott?
2018. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 Pont amit mondasz, hogy meghúzza vezetés közben majd lefotózza, és azt mondja ott parkolt és meghúzták, vagy tényleg ott parkolt és tényleg meghúzták, ez két azonos fotó lesz pedig tök más a két eset, tehát a fotó szart se ér.
2018. nov. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy kikérdezéskor/szembesítéskor ellentmondásba keveredik majd. Ha tényleg a tett helyszínén lett a fotó készítve, akkor maximum az elkövető keveredhet ellentmondásba kamuzások miatt, de minden más az ártatlan felet fogja megerősíteni. Persze csak ha a rendőrség vizsgálatot indít és megtalálják a feltételezett elkövetőt, aki nem ismeri be, hogy ő húzta meg.
2018. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 a.erika ***** válasza:
100%
Ugyanmár! Hagyjuk mar azt a fotót. Meghúzták a kocsiját, tanu nincs!!! Ennyi! Javíttasd ki és menj tovább! A rendőrségen körberöhögnének!
2018. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!