Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Elrontott adásvételi szerződés...

Sziazola kérdése:

Elrontott adásvételi szerződés másik fél nem hajlandó együtt működni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Az autó tönkre ment és bontásra meghirdettük. Jelentkezett is érte 3 nem túl "kellemes" úriember. Majd megtörtént az adásvételi megírása majd elvitték az autót. Az nap, az úriemberek felhívtak, hogy ez, meg az, meg amaz, rossz a kocsin pl.: ki van rohadva az összes alvázszám és hogy ezért ő nem tud fizetni majd még az nap vissza jöttek és vissza kérték az összeget. Gondoltam legalább akkor lekerül a nevemről, másnap mentem be kormányablakba az adásvételi papírral és közölték velem hogy hárman vagyunk tulajdonosok és kell a testvéreim után is az adásvételi addig nem tehet semmit. Felhívtam a vevőt hogy jöjjenek vissza kitölteni a másik két adásvételi papírt de nem mutattak hajlandóságot rá. Volt egy megbeszélt találkozó nem jöttek el. Majd a rendőrséghez fordultunk akik azt mondták hogy az adásvételi rendben van és hogy az autó törzskönyvén nem szerepelhet több név és nem értik hogy a kormányablak mért nem fogadta el. A rendőrség és a kormányablak oda vissza küldözgetett minket. Az autó eladása előtt az autót ideiglenesen kivonattuk forgalomból, ennek ellenére használják az autót és most érkezett egy 30.000ft-os gyorshajtási bírság. Nem tudom mit tehetnék

2018. nov. 23. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tárgyaljátok meg ezzel a kérdezővel...

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__96..

2018. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora zagyvaságot hogy lehet összehordani. Igyál valami lájtosabbat.
2018. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Olyan volt már hogy a vevő kitöltött adásvételivel jött (családban történt), kifizették, elvitték az autót.

Leírás szerint, nem túl megnyerō személyek!

Mikor kormányablakban intézték volna az átírást kiderült, hogy olyan szem.ig.számmal nem létezik személy,név nem passzol hozzá!Telefonszám persze nem működött, a címre meg egy pénzbehajtó(tapasztalatból, ismerte az utcát) ajánlotta hogy nem érdemes elmenni!

Kormányablaktól is rendőrségre küldözgették onnan vissza! Kellett 2-3hónap mire sikerült elintézni!

Kitartónak kell lenni még ha nem néznek rád jó szemmel hogy,megint ott vagy! Ők tudnak segíteni, csak nem akarnak foglalkozni ilyenekkel!

2018. nov. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!