Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Koztes adasvetelivel gondom...

Sagodirenato kérdése:

Koztes adasvetelivel gondom volt, nem tudtam atiratni az autot, mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Picit bonyolult.

1 es tulaj (mostanáig tulaj a forgalmi szerint) beadta kereskedesbe, a kereskedesbol megvette a 2-es tulaj, a 2-es tulajtól én.

Se a kereskedő, sem a 2-es tulaj nem írta at. Köztes adasveteli sorban megvan. Csak egy a bökkenő. Az, hogy az egyik adasvetelin nincs az egyik tanúnál átírva + a kereskedő aláirása az 1. Tulaj és a kereskedős adásvételin nem egyezim a kereskedő és a 2. Tulaj adasvetelin lévővel.

A kereskedés tudomasom szerint megszűnt (esetleg ha itt valaki tud róluk: Leslie Car Budapest, Bem József utca), magát a kereskedőt elküldték nekem Facebookon, de nem válaszol napok óta.

Mi a teendőm??? 12.07-én lejár a 15 nap, addig at kellene iratnom. Hova forduljak? Nem szeretném ha ez miatt kidobtam volna az ablakon a penzt.

Koszonom a válaszokat!



2018. nov. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2. tulaj nem adhatta volna el, mert nem volt még a nevén, nem néven lévő autót, csak kereskedő adhat el, magánszemély csak miután átíratta saját névre adhatja el.
2018. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyet ha meglátnám elszaladnék.

Mégis mikor kifizetted mit láttál ebben a katyvaszban?

Azt hiszem buktàl mindent.

2018. dec. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Attól eladhassa hogy nem írta a nevére, hülyeseg ez hogy nem adhassa el. Minden egyes köztes adasvételi megvan,ez a lenyeg,es ezt mondtak az okmanyirodaban is. Csak hogy az a baj h nincs aláriva egy tanu
2018. dec. 3. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hiányzik a tanú a szerződésről, akkor nem hiteles a szerződés, jogilag nem jött létre az adásvétel, szerintem ez a baja az okmányirodának.
2018. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!