Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan szerezzen be az orvosi...

Tyson13 kérdése:

Hogyan szerezzen be az orvosi alkalmassági papír második példányát?

Figyelt kérdés
Sikeres forgalmi vizsgát tettem és mennem kellene megcsináltatni a jogosítványát, de viszont az orvosi alkalmassági papírom elveszett. Az első példányt leadtam amikor elkezdtem a kereszt de a második példánya nincs meg. Ilyenkor mit lehet tenni?

2018. dec. 1. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Az autósiskoládat hívd fel, hogy kellene az alkalmassági papír. Vissza kell adniuk, mert tudtommal nekik nincs rá szükségük már.

Ha pedig az is elkeveredett vagy nem adják ki, akkor sajnos újat kell csináltatni. Az okmányirodában szóba se állnak veled, ha nincs a kezedben a papír. Ezt tapasztalatból mondom. Először nem volt nálam.. elküldtek. A következő két alkalommal valami marhaság miatt nem fogadták el.. aztán újat csináltattam és negyedszerre össze jött a jogsi igénylés.

2018. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!