Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kiskoru nevére ha iratok...

Sanzii kérdése:

Kiskoru nevére ha iratok autot az olcsobb tudom hogy eladásnál a gyámügy beleszol. ?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen elgondolásból tennéd?
2018. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak kérdezem hogy olcsobb lenne -e mint ha simán az én nevemre iratnám.
2018. dec. 2. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne olcsóbb?

Ugyanannyi az átírás.

Sőt a kötelező biztosítás még drágább is lenne.

2018. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kötelezöt már megkötöttem van még egy hetem átirásra.


csak ugy hallotam ugy olcsobb.

én lennék akkor az üzemben tartoi.

2018. dec. 2. 10:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hallottad.
2018. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok azért kösz
2018. dec. 2. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra a névre lehet az autót átiratni, akinek a nevére szól az adásvételi, illetve akire megkötötted a kötelezőt. A névre írás is macerás, mert egyik ismerősömnek van egy kupac adótartozása,és kölcsöne is. Szerette volna a 6éves fiára iratni az autót amit vett. Bement a gyámügyhöz engedélyt kérni, azok lekérdezték az adatait, és elhajtották a francba 😂. De gondolom nálad nem erről van szó. Ha mégis akkor ne legyen a neveden autó, mert úgy elviszik, hogy hajaj... 😄
2018. dec. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Drágább a kötelező!! Sajna, én is voltam ilyen cipőben.Meghalt a férjem. Lakást vettem a kicsinek.Mondjuk tetettem rá haszonélvezeti jogot.A gyámügy azt is megkérdezte miért?? Mert, ha nagy lesz, nem szeretném, hogy 1 pasi csak ezért vegye el feleségül! A szerelem, ugyanis vak!!
2018. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!