Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor a biztosítóm fizet,...

KisBethany kérdése:

Ilyenkor a biztosítóm fizet, amikor én nem is csináltam semmit? Nem mentem senkinek a parkolókban.

Figyelt kérdés
Ma felhívott egy privát szám, hogy a szélvédőjén hagytam egy cetlit, a telefonszámommal és a rendszámommal, vagy csak a rendszám azt nem tudom pontosan, hogy keressen fel, mert az autójába mentem.Kérdeztem, hogy hol történt, nem is válaszolt rá a hölgy. De rendszám alapján, hogy tudhatja meg a telefonszámom? És mikor eszmélt a hölgy, hogy nem én hagytam, azt mondta, hogy akkor is csak ez van a kezében majd a biztosítóm, kifizeti neki és lesz új autója. Végén pedig el sem köszönt. De legalább annyi gerinc lett volna benne, hogy nem privátszámon hív... Veletek történt már ilyen?

2019. jan. 18. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha a te biztosításod alapján fizetik ki neki, akkor neked nagyon megfog emelkedni a köteleződ a következő évben.
2019. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja a biztosítód a tudtod nélkül kkifizetni
2019. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez azért ennyire nem egyszerű. Lehet csak az időt húzta, hogy beszéltessen, közben meg lesz vagy 20000 a telefonszámlád. Én lekérdezném a szolgáltatónál az egyenlegem, mert ez valami kamu.
2019. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Telefonbetyár app, valaki megtréfált. :)
2019. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg ez a tréfás app. Hát jól átvert akkor. Pedig nem szoktam privát számot felvenni... most még is felvettem. Ezek után most már tuti nem veszem fel...
2019. jan. 18. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hülye vicc áldozata lettél, egy app "hívott" fel, valamelyik kedves ismerősöd poénkodott.
2019. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
telefonbetyár vagy csaló.
2019. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És be is mondta a te valós rendszámodat?
2019. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A biztosító semmiféle eljárást nem indít el, amíg nem érkezik hozzájuk kárbejelentés akár a kék-sárga baleseti bejelentő lapon akár az új mobilalkalmazáson keresztül. Ha nem történt semmi, te nem fogsz balesetet bejelenteni és az ő bejelentését sem fogod elfogadni, így a biztosítód nem fog fizetni.
2019. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az appot ez az utolso előtti tréfa... hát nekem annyira nem volt tréfa először. :D
2019. jan. 18. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!