Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Új Casco biztosítást kötöttem...

Új Casco biztosítást kötöttem (biztosítót váltottam),9 éve a tulajdonomban lévő gépkocsira. De nem fogadják el a bónusz besorolásomat 1 év kihagyás miatt?

Figyelt kérdés

2010 májusában vettem az akkor 5 éves gépkocsimat.

2012 májusig Groupama Casco B02

2012 május-2013 május nem volt Cascom

2013 május-2014 május Genertel Casco B05

2014 november - 2018 november Genertel Casco B11


A K&H biztosító csak 5 évet fogad el, így B05-öt csak.

A Groupama + 2 évét nem akarje elfogadni, mert 2012. május -2013 május között nem volt Cascom.


B07 fokozat lenne pedig a reális a leírtak tanúsága szerint.


Jogszerű ez így?


2019. febr. 7. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden biztosito mashogy szamolja a Casco bonuszt, ez nem egyseges mint a kotelezo. Siman szabalyos ha igy van naluk leirva.
2019. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A casco bonusbesolorás társaságonként eltérő lehet. Allanznál a legmagasabb a C6. Genertel Állításod szerint B11 ( Ami inkább C11 lenne szerintem , de lényegtelen)

A casco bonust 1 évig lehet tovább vinni más társasághoz.

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosításhoz tartozó bonust pedig két évig. Szóval, ha nem használtad fel a Casco bonusod 1 évig, akkor sajnos buktad.

2019. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 4. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!