Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Olaszországban gyorshajtás...

Olaszországban gyorshajtás büntetést mindenképpen be tudják hajtani?

Figyelt kérdés

Most kaptunk egy büntetést, 2016 májusában 70 helyett 97-el mentunk. A buntetesrol levelet nem kaptunk korabban-ezt a behajtoceg kuldte, 370€-t kovetelnek. Az auto jelenleg kereskedesben van, el akarjuk adni-ezzel mar nem megyunk Olaszo-ba, ill. a cimrol ahova kaptuk a levelet is elkoltoztunk, anyosomek elnek ott.

Kerdesem h ilyenkor atadjak magyar behajtocegnek az ugyet? Ill. mennyi ido alatt evul el? Nagyon nem ferne most bele ez a kiadas...:/


2019. febr. 25. 14:03
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Ha mar at van adva behajtásra az régen rossz....elévülni nem fog......a masik meg hidd el megtalálnak.....tudod van ez az eu.....ami nem csak arra jó hogy nem kell megállni a határnál!
2019. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi!
2019. febr. 25. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben irnek az olasz hatosagoknak, gondolom szerepel a levelbel, hogy ki a megbizo, en leirnam, hogy semmilyen buntetest nem kaptam, sem mas felszolitast, es kesz vagyok kifizetni a buntetest a gyorshajtasert, de mast nem.
2019. febr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi, ezt nem is behajto kuldte hanem az olasz rendorseg-csak rajta van ha nem fizetunk atadjak behajtonak-es ez MAGA A BUNTETES! :O

Azert ezek az olaszok nem semmik...27-el mentunk tobbel (de 22-nek szamit mert azt irtak 5km/h-t tevedhet a trafi), es perkalhatunk majd 400€-t...:/

2019. febr. 27. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!