Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Parkolásnàl beletolattam egy...

Szandi212 kérdése:

Parkolásnàl beletolattam egy autóba, megírtuk a betétlapot. Az érdekel hogy ha pl 60 e ft-ot kifizet rá a biztosító akkor mennyivel emelkedik a kötelezőm egy évben? Azt az összeget szorozzàk hozzá amekkora kárt kifizettek utànam?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A kgfb bónusz-malusz rendszerben 2 kategóriával lejjebb kerülsz és az utóbbi 2 évben történt károkozás miatt nő valamivel az összeg szorzó. A te szempontodból mindegy, hogy egy 2 milliárdos Lamorghinit törtél rommá, vagy megkarcoltál egy 20 éves Opelt.
2019. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A 60ezret egyszerűbb kifizetni mert sokkal többre emelkedik a biztosításod
2019. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen hétfőre kér egy àrajânlatot és vszínű kifizetem inkàbb mert B01-ben vagyok emiatt M01-be kerülök,K&H a biztosítóm.
2019. márc. 23. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Előre sose tudni. Majd jön egy levél hogy ha kifizeted a kárt akkor nem csökkent a Bonuszod 2vel, ami ugye nem csak 10% mert a későbbi években lévő fokozatoktól is elesel 2 évvel.


És ott van a károkozói pótdíj is. Viszont 10ből 9 ember ilyenkor évfordulóra úgyis vált, és jobban kijön majd.

2019. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!