Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalomba szeretném helyezni,...

Forgalomba szeretném helyezni, de sehol nincs a rendszerben. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy utánfutót egy idős bácsitól, rég nem használhatta már mert, csak a rendszámtábla van meg( se forgalmi,törzskönyv nem is volt.)Nos, én úgy véltem, rendszám alapján okmányirodától ki lehet kérni a "kartonját" ( ezt az okmànyiroda kéri le a Központi Nyilvántartóból).

Helyzet az lett, okmànyiroda szólt, hogy a kartonját sem találják a KEKKH - nèl. Erre én felhívtam a Kekkh- et, ott udvariasan tájèkoztatott a hölgy, hogy az NKH járműügyes osztályán érdeklődjek.

Ott sem tudtak, mondvàn nekik 1992-ig van "rendszerük", nem talàlják. Ilyen esetbe hova forduljak? A tulaj bácsi tud segígeni, kartonját sem találják, Nkh rendszerébe sincs.

Kösz a segítséget. Elég jó állapotú utánfutó, csak a papirjait elhanyagolta az öregúr.


2019. márc. 31. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

Te most komolyan megvettél egy járművet úgy hogy semmi papírját nem láttad?

Pár 10.000 Ft-os tétel lehet, vidd vissza az öregnek, adja vissza az árát, aztán mindenki menjen útjára.

2019. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozzá. Értelmes, segítő válaszolat várok. Amúgy igen. A futó 10 ezer Ft- os tétel volt. Nem vágott földhöz anyagilag. Ha nem tudom lepapírozni, határba jó lesz. Ennyi. Köszi.
2019. márc. 31. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
A földút nem fogalom elől elzárt magánterület így oda sem lesz jó... csak szólok
2019. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!