Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha pénteken sikerül a forgalmi...

Ha pénteken sikerül a forgalmi vizsgám akkor már jövőhét hétfőn mehetek okmány irodába?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem, az oktató mondani fogja, hogy mikor mehetsz. HA tippelnem kell, akkor csütörtököt fog mondani, kell egy kis idő.
2019. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nálam úgy volt, hogy kedden vizsgáztam, másnap mehettem is az okmányirodába. Következő héten hétfőn meg is jött a jogsi. Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy nem ez volt az első kártyám, szóval az adataimat nem kellett felvinni a rendszerbe.
2019. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem se az első lenne
2019. máj. 19. 21:08
 4/10 anonim válasza:
90%
A forgalmi vizsgádtól számítva 4 munkanapot kell várni, utána mehetsz az okmányirodába, ennyi az átfutási idő a hatóságnál
2019. máj. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Akár pénteken is bemehetsz, csak a jogsit nem tudod intézni.
2019. máj. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4 munkanap az átfutás, amíg a vizsgaközpont elküldi az okmányiroda rendszerének az adatokat.

Pénteken, főleg ha délután van a vizsga még az sem garantálható, hogy egyáltalán az ügyintéző dolgozik akkor, amikor a vizsgabiztos leadja a papírokat.

2019. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy napot vártam vizsga után, barátnőm vizsga másnapján ment és meg tudta csináltatni
2019. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nálunk az iskola honlapján az van írva 3 munkanapot követően lehet kezdeményezni. Azt tudjátok esetleg, hogy az ideiglenes jogsi csak a plasztikkártyán feltüntetett kategóriákra vonatkozik csak, vagy az újra is? (most csinálom a korlátlan A-t, B és A2 van még)
2019. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több napot azért szoktak mondani hogy ne menjél be pottyára . Én pénteken vizsgáztam és kedden délután töltötték fel a rendszerbe. Ezt onnan tudom hogy mondta az ügyintéző , hogy pont 10 perce töltöttek fel :D
2019. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nyugodtan, de legjobb esetben is csak szerdán tudják elkezdeni csinálni
2019. máj. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!