Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Sikerult a forgalmi vizsgam...

Sikerult a forgalmi vizsgam es holnaptol mehetnék okmány irodaba. Egyedul szuleim nelkul kivalthatom a jogositvanyt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, már felnőtt ember vagy!
2019. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván mehetsz.
2019. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, és Anyával mentem, de nem kellett semmit aláírnia csak ott volt. De 3 nap mire felviszik a rendszerbe. Mondjuk nekem a legutóbbi jogsit 1 nap alatt feltették mert szólt az autósiskola a nkh-nak, hogy siessenek mert beiratkoznék kövi lategóriára. Rám is néztek ijlyedten, mondom nyugi! Már fönn vagyok a rendszerbe.
2019. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyedül menj, és mint felnőtt jogsitulajdonost fognak kezelni. Anyukád már ilyen ügyben nélkülözhető.


A személyid, lakcímkártyád, és pénzt vigyél.

2019. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

„és pénzt vigyél” ← 2019-07-02 16:10 # 5

Ha tudod, hogy éppen venni akar valamit odamenet, vagy visszafelé.

A vezetői engedély első alkalommal történő kiváltása már 2016. január 1. óta illetékmentes, azaz, ingyenes.

2019. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Vagy 400Ft-ot vigyél majd magaddal azért! Egy monstert venni kell.
2019. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat 15 eves vagyok AM re vizsgaztam
2019. júl. 3. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!