Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Túlfizetett a biztositó. Ha...

Túlfizetett a biztositó. Ha elfogadtam a pénzt akkor később nem követelhetik vissza amiért többet fizettek?

Figyelt kérdés
Jobbkezes kereszteződésben nem adtak elsőbbséget, és egy furgonnal ütköztem. 24éves F astrám eleje sérült. Kitört a bal első kerék, és picit hátra csúszott a motor. A baleset előtt kb 150ezret érhetett az autóm, de a biztositó 225ezret fizetett. Egy bontótól 50ezres ajánlatot kaptam a roncsra, tehát 125ezret "nyertem" a balesettel.

2019. júl. 5. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Biztosító igaziból nem szokót túl fizetni.

nem hiszem hogy tévedés lenne.fogadd el add el a roncsot és engedd el.

Törvényileg "új" autót ha veszel a névre irás költséget a biztosító álja 5éven belül.ez csak akkor él ha a biztosító tk ra veszi és mivel elment a futómű és a váz ez tk.

2019. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontositok, nem tört ki teljesen a kerék, tehát nem vált le az autóról, csak kifordult. Valahogy begyürődőtt a sárvédő alá, és emiatt nem kormányozható, és nem is fordul el.
2019. júl. 5. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nemrég a bátyám autója is totálkáros lett, a biztosítót egyáltalán nem érdekelte hogy közel 1 milliót költött rá az elmúlt pár hónapban, 220 ezret fizettek neki.
2019. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
És nem követelhetik vissza azt a pénzt amit már kifizettek neked.
2019. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem fogják lenyomozni, hogy mi történt az autóval, nem fogja visszakérni senki.
2019. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kérik vissza már, örülj akkor hogy jól jártál.
2019. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!