Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A kocsim Suzuki Swift ferdehát...

A kocsim Suzuki Swift ferdehátú, de a forgalmiba swift sedan van be írva?

Figyelt kérdés

A címben benne van a kérdés. Baj e a fent írt "dolog"? Minden klaffol, glx-c a kocsi, de a forgalmiban glx van, de az eredet vizsgán ez nem jelentett gondot, átnézték a kocsit, megvizsgálták ahogy kell, és meg adták rá.

Remélem mielöbb kapok választ, mert ez nagyon elkezdett foglalkoztatni :/



#Suzuki Swift 1.3 #Suzuki ferdehátú #suzuki 1996 glx-c.
2019. júl. 16. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elírás. Az előző forgalmiban mi volt? Nekem mikor új forgalmit adtak elfelejtette beleírni a gallytörőt, azt már nem sikerült kiolvasni az előző forgalmiból, válasza erre: ja téényleg.
2019. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sima elírás szard le, mert a magyar bürokrácia útvesztői csodákra képes...

Ha ki akarnád ezt javíttatni, kb 10 évet öregedne az idegrendszered(és még pénzbe is kerülne, új forgali, új törzskönyv)


Nekem is anno az opel kadett ben elírták a motor teljesítményt, ki akartam javíttatni, és mikor belekezdtem az ügyintézésbe akkor jöttem rá hogy én el vagyok ezzel az elírással inkább....:)


Ez kb 15 éve volt, azóta csak rosszabodott az okmányirodai ügyintézés.

Kell müszaki adatlap, járműszemle stb....

hagyd a facba

2019. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben, miután beírtam ide a kérdésemet "gyorsba" ,eszembe jutott, hogy utána járok a dolognak, kiderült, hogy "nincs jelentősége" :)


Mindenkinek köszönöm a választ! :)

2019. júl. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!