Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A Kugoo S1 Pro és a Xiaomi...

A Kugoo S1 Pro és a Xiaomi M365 (Mijia) közül ti melyik rollert választanátok?

Figyelt kérdés
A Kugoo S1-esben az fog meg hogy van benne rugózás elvileg 120 kilóig terhelhetó (én most 115 kg vagyok- igaz, hogy folyamatosan fogyok), ellenben olvasom, hogy vannak gyengéi is. A Xiaomi M365-ösről viszont sok jót olvastam, állítólag a PRO változat még jobb minőségű lett, pá apró javítással az elődjéhez képest, de nem tudom, hogy a 115 kilós terhelést mennyire bírná a váz és a motor, mivel elvileg csak 100 kg-ig lehet terhelni...

2019. júl. 26. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kugoo S1-et fejeltsd el, gyenge, recseg, szétesik, olcsó vacak. Csak papíron néz ki jól, de nem véletlenül kerül ennyibe. Az M365 Pro sík terepen elbírna (főleg ha fogysz), de arra számítani kell, hogy az sem gondozásmentes, lesz defekt, a csavarokat időnként meg kell húzni, műanyag dolgok eltörhetnek, stb. De használható. A sima nem-pro verziót 115 Kg-val én hanyagolnám, az max táskával együtt 90 Kg-ig jó.
2019. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyértelműen a xiaomi [link]
2019. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
No no elcsesztem az előző választ bocs: Egyértelműen a KUGOOOOOO
2019. nov. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!