Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én nem tudom hogy voltatok...

Én nem tudom hogy voltatok vagy vagytok vele, de engem annyira idegesít hogy megvágtak forgalomból hogy állandóan ezen agyalok hogy hogy nézhettem be egy kereszteződést. Pedig minden szép és jó volt addig. Vélemények?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan min buktál el?
2019. aug. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem vigasztal, de addig örülj, amíg a vizsgán jársz így.

Később, ha egy pillanatra nem figyelsz, baj lesz, hónapokig fogják vizsgálni, hogy ha nem 51,1111111 km/órával mész, hanem csak 50,9999-cel, ha a profilmélység egy ezreddel nagyobb, és ha nem szerda van, hanem bizony péntek, akkor elkerülhető lett volna a gázolás.

2019. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Tudom de azért mégis idegesít. Remélem a második sikerülni fog. Nagyon oda fogok koncentrálni.
2019. aug. 1. 10:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Azon buktam el hogy kanyarodásnál egy kicsit átmentem a felező vonalon nem teljesen jobbra érkeztem. És megbuktam. Én hibáztam nem is vitatom ezért is zavar hogy annyira szétizgultam az egészet hogy hibáztam.
2019. aug. 1. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ma egy centin múlott, hogy nem mentem bele egy másik autóba úgy, hogy nekem volt táblám, nagyon durván benéztem, pedig 15 éve vezetek, szóval bárkivel megesik. Aki azt mondja, hogy vele nem, azzal is.
2019. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Előfordul.Én is ezen buktam meg az első vizsgán,a kereszteződés előtt lefulladtam és mivel akkor a vizsgán már az volt a harmadik(előtte ha kétszer fulladtam le összesen)ideges lettem tőle,azon járt az eszem és kanyarodásnál a másik sávba mentem át.

A második vizsgán már visszafele mentünk és figyelmetlen voltam,a középszigetnél nem vettem észre a gyalogost,bukó.

Csak harmadjára sikerült nekem,de a lényeg hogy meglett.

Annyit tudok mondani hogy ne szégyeld ha megbuksz néhányszor,30 óra alatt senki nem tud megtanulni vezetni úgy igazából.Nagy a nyomás az emberen ilyenkor,előjöhetnek ilyen értetlen mozdulatok.

2019. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!