Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionnal Magyarországon át...

Kamionnal Magyarországon át lehet hajtani a kontrolpontokon?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy hiába van kiírva, hogy kontrol, meg a rendszámod hiába jelzik ki hogy menj ki, ha nem mész ki csak tovább hajtasz akkor nem történik semmi, mert nem a rendőrség csinálja ezt hanem valami magán privát cég, akiknek nincs joguk ehhez.


Ez igaz lenne? Én sosem mertem kipróbálni, mert ha mégis szabályellenes lenne akkor biztos rendesen megbüntetnének érte...


Szokott bent állni a Vám és Pénzügyőrség is, azok se jönnek utánad ?



2019. aug. 1. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, utánadjönnek még akkor is, ha nincsenek a helyszínen, csak valahol a közelben. Annyira könnyű és egyértelmű helyzet.
2019. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem egészen, minden pletykának van alapja, és amikor már a 10. embertől hallom akkor azért mégsem olyan egyszerű a dolog
2019. aug. 1. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
A pletykára nem érdemes adni. Nem törvényszerű, hogy van valóságalapja és hiába állítják tízen ugyanazt, simán előfordulhat, hogy ugyanattól a nagyokostól hallották a f***ságot.
2019. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kollega ha nem áll ott rendőr akkor nem megy be.

Multkor elöttem ment egy autó, aki nem ment be. Sokáig mentünk együtt, nem vitte ki senki....

2019. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a navos rendőrnek számít? Mert láttam már hogy konkrétan kivitt egy kamiont a navos a pályán, mondjuk azt nem azért mert kikerülte a mérőt
2019. aug. 2. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem áll ott semmilyen hatóság, akkor a kutya nem foglalkozik vele hogy nem mentél ki. Viszont ha állnak ott autóval és észreveszik, akkor utánnad mennek.
2019. aug. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!