Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy van ez a...

Szerintetek hogy van ez a parkoló téma?

Figyelt kérdés

3 társasház közötti parkolóban van 12 parkoló hely amiből kürölbelul 6-8 hely le van foglalva idézőjelbe mert a rendszámokat kirakták vagy táblával vagy a falra felragasztották őket és kisajátították úgy mondva mindenkinek megvan a helye.

Mikor ide költöztem még csak 5-6 olyan parkoló volt ahol a rendszámok kivoltak pakolva aztan egyre többen kirakták.

Vettem egy autot és rá két hétre leütöttem az én táblámat is (az oka pedig az hogy nem tudok bent megállni ha este jövök haza mert elfoglalják az összes helyet és ahova rendszám van leütve az meg üres de oda nyilván nem állok be) majd mikor hazajöttem ki volt húzva és a falnak volt támasztva. Fogtam és visszaütöttem majd az egyik társasáhaz ablakabol elkezdett magyarázni egy ember. Megmondtam neki, hogy ha kiszeded az összes táblát én is kiveszem az én táblámat mert ne hogy már én ne állhassak be mikor itt lakok. Közben meg kiderült aki kiszedte a táblámat és magyarázott azoknak nem is ez a parkoló jár hanem az utca tuloldalán kialakitott parkolo hely ami ki is van táblázva hogy ez xy ház parkolója ahonnan osztotta az észt... Tudom, hogy sok a tudatlan ember és azzal, hogy kiraktam a táblámat én is a többi buta után mentem ezzel.. Lényegében ha a két ház használná csak a parkolót akkor elég lenne a hely táblák nélkül esetleg annyit lehetne kiírni hogy ez a parkolohely az x es az y házé ahonnan meg ordibáltak kifele az a ház meg álljon oda ahol kivan nekik a túloldalt táblázva illetve foglalva.(sejtéseim szerint mivel ez a parkoló a házak között van jobban szeretnek az emberek ide állni mert rálátnak az autojaikra az ablakbol és nagyobb biztonságban gondolják) Mit gondoltok erről mi lenne a helyes?



2019. aug. 9. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy ez a parkoló most tulajdonképpen kinek a tulajdonában van? Közterület? Valamelyik házhoz tartozik?
2019. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha közterületi a parkoló, akkor ki kell hívni a köztereseket, hogy kezdjenek valamit a táblákkal. Ha a társasházhoz tartozik, akkor szerintem első körben érdemes megkérdezni a közös képviselőt.
2019. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!