Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha átrakom az éves matricához...

Ha átrakom az éves matricához beírt rendszámot másik kocsira, akkor az autópálya kamera ki tudja szúrni, hogy másik kocsin használom? Vagy mehetek vele nyugodtan?

Figyelt kérdés
Tegyük fel rendőrrel nem akadok össze...

2019. aug. 11. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tegyük fel, hogy az átrakatásnak pont az a lényege, hogy a másik kocsin használd.
2019. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem mondanám, hogy "mehetsz nyugodtan", mert ezzel megvalósítod az egyedi azonosító jel meghamisítása nevű bűncselekményt, amit 3 évig terjedő szabadságvesztéssel jutalmaznak.
2019. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Persze, nyugodtan, csak nehogy úgy járj mint én, össze vissza cserélgettem a rendszámokat, aztán elfelejtettem melyik -melyik, úgy vittem műszakira, aztán ott meg ügye tesókám vizsgáztatott aztán átengedte, most meg azt sem tudom, hogy melyik az A8 rencáma meg a A7 rendszáma, erre hozott a tesó egy S Mergát, meg 2 e46-os bömöst az amúgy A6 és a X5 meg az ML merga mellé, még a horgokaz is keverem melyiken van, vagy melyikre heggesztettem vót véletlen h magát a trélert is ráhegesztetem de nem fleszelem le mert aki hajta 15 éves unokaöcsém aztán néha ki szokot meni vele németbe nem értené, ha meg szólna a rendőr az egyedi azonosító jel vagy mi a kutya miatt, mond h megbántad.

Bocs a helyesírási hibbákért, épp vezetek így rosz írni. Am idejét se tudom miota nem fozwtem pája dijat ne az én nevem a kocsi.

2019. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nem kell ám félni a sittől, van jó kaja meg ha megjelölöd, a nőd akkor be tud üenni, aztán csak annyi nincs net, de van szabaduló buli ami nagyon adja, főleg nálunk a városba dj bűncselekmény, naagyon arccc.
2019. aug. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Ha ugyanolyan az autó (márka, típus, szín) akkor a kamera alapján nincs bukta, de ettől még bűncselekmény
2019. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!