Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány szerzés iskola...

Jogosítvány szerzés iskola mellett?

Figyelt kérdés
Most nyáron kezdtem el, de még csak 3 forgalmi órán voltam. Viszont itt a szeptember.. kezdődik a suli. És én délelőtt jártam folyamatosan, de nem tudom, hogy esetleg leigazolják-e majd az óráimat. Mert őszinte szólva nem szeretnék oktatót váltani se, mert ő csak délelőtt dolgozik és kifejezetten normális oktató.

2019. aug. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Leigazolják XD

Ezt te se gondoltad komolyan. Amikor elkezdted nem tudtad, hogy szeptemberben iskolakezdés van?

2019. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj mindig suli előtt. Van, aki így oldja meg.
2019. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az elejétől a végéig suli mellett csináltam meg,nem volt vészes egyáltalán.Mondjuk neked nehezebb dolgod van hiszen sz oktatód csak délelőtt dolgozik,nekem volt hogy 2-kor meg 3-kor mentem vezetni.

Esetleg hajnalban lehetne 1 órát de az meg senkinek se jó hogy 4-kor keltek.Ha ez nem lehet akkor váltanod kell,nincs mit tárgyalni.

2019. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem el suliból szülői igazolással vezetni, akkor is alig akartak kiengedni, kötekedett az ig.helyettes.


Egyébként mindig órák után mentem. Szerencsére az én oktatóm 8-tól fél hétig dolgozott.


Tavaly szereztem jogosítványt, a gyakorlati órákat január végén kezdtem, áprilisban vizsgáztam. Általában 2 alkalommal mentem egy héten.


19F

2019. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj istenem... Hogy igazolnák már le? :'D Szerinted aki munka mellett csinálja, az a munkaidejét igazítja a vezetéshez, vagy fordítva? Elég logikus. Ha nem összeegyeztethető az órarendeddel, akkor kénytelen leszel oktatót váltani.
2019. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!