Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A belvárosban és környékén az...

A belvárosban és környékén az utat figyelő kamerák trafipaxok vagy egyszerű térfigyelők?

Figyelt kérdés

Valami közlekedés figyelő kamera a nevük, nem akkorák mint az autópályán a trafipaxok, de ezeken is van hasonló infrás rész.

Itt például gondolok az Petőfi híd, Árpád híd hídfőjénél mindkét oldalt a kamerákra, a Szentendrei úton a kamerákra, stb.

Ezek a kamerák mérnek sebességet is vagy milyen célból vannak kint ha nem?

Csak mert az Árpád hídon Buda felől elmentem egy ilyen kamera alatt 70-es tábla mellett kb 90-100-al.

Szóval szeretném tudni, hogy mért sebességet is vagy nem.

De bárki egyébként ha érdekli hogy néz ki pontosan, Google térkép utcaképén biztos jól látható.


[link]



2019. aug. 22. 00:11
 1/1 A kérdező kommentje:

Na mivel senki nem válaszolt ezért megválaszolom én annak aki esetleg a jövőben megtalálja ezt a kérdést és érdekelné a válasz.

Nem sebességmérő kamerák hanem egyszerű forgalomfigyelő kamerák amiket egyébként te is nyomon követhetsz a BKK telefonos alkalmazásával.

A BKK telepített őket tudomásom szerint azért, hogy forgalmi torlódás, baleset esetén gyorsabban tudjanak reagálni.


Azt viszont sajnos én sem tudom, hogy egy sebességmérő kamera miről ismerhető fel.

2019. okt. 12. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!