Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem akar sikerülni a jogsi....

Nem akar sikerülni a jogsi. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Negyszer voltam forgalmi vizsgan , de nem akar sikerulni es mar kezdem nagyon unni , es azt erezni lehet nem nekem valo ez a vezetes.

3 vizsgan a parkolason buktam meg mert az valahogy nagyon nem akar menni... negyedjere mar mindenbe belekotottek.. szerintetek probalkozzak meg? Az a baj lassan a 2 evem is lejar :( a jogsi meg kellene majd a jovobeli munkamhoz de nemszeretnem ujra kezdeni az egeszet a kresszel plussz annyi penz a vilagon nincs.



2019. aug. 23. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben rokonnal, baráttal szénné gyakorolnám a vezetést, és amikor már lazább, rutinosabb vagy, akkor ismét megpróbálni. Ne add fel! Ráadásul, ha később mégis csak kell a jogsi, akkor kénytelen leszel ismét elkezdeni, és most jobban benne vagy.
2019. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem ma húztak meg C kategórián 4x forgalmin. Én is kezdem unni és már belefáradtam kb 200.000 Ft csak úgy repül az ablakon :( Még egy esélyt adok neki én úgy vagyok vele, aztán sz@rok bele. Mert 5x lehet forgalmi vizsgázni, aztán küldenek PÁV 4-re, de én azzal már nem fogok bohóckodni, mert a B jogsim szerencsére meg van azzal meg nem volt gond és elsőre meg lett annak idején. Így ha teherautós nem is leszek, akkor elmegyek taxisnak. Nyílván te a B jogsit csinálod, azt viszont semmiképp se add fel! Csak szerencse kérdése meg az se mind1 milyen VB-t kapsz + a vizsgadrukk és még a figyelem öszpontosítás ilyen esetben rátesz még egy lapáttal. Csak gondoltam megosztom, hogy ma nekem se jött össze + még elöttem való 2 ember is megbukott. Balszerencse, balszerencse hátán :(
2019. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmet 5x húzták meg, utána elküldték a pszichológiai vizsgálatra, ahol megállapították, h nem hülye, majd utána elsőre sikerült neki. Ne add fel!
2019. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Báttya, C-n mi nem megy? Hol vizsgázól? Én igen balfáz vagyok és úgy is összejött elsőre, pedig én aki konkrétan balfáz annak sikerűl..most e-t meg D t csinálom, ott lesznek bajok, hallod, tudod mit csinálj? Páv3 -at nekem tegnap megadták és akkor nem kell a 4. Nálam is ez a szitu, nem fognak szivatni :).. bár a páv 1 meg 2 nem jött össze a kormányos dolog miatt, oké én lassú vagyok ha nem érzem szitut.. de a 3 korlátlanra megvan :/)
2019. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőt meg kihagytam, áááá nehéz szitú, engedd el magad, ne azon legyél, hogy utolsó vizsga hanem, hogy az első sikeres, és, minden szituba gondold azt, hogy "he na, így kell csinálni" én mindig ezt csinálom.
2019. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!