Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy ilyen játékkal és kormánny...

Egy ilyen játékkal és kormánnyal meg lehetne tanulni kezelni az autó kormányát/pedáljait? (Videó lent)

Figyelt kérdés

[link]


Itt is rendesen ugyan arra kell használni a pedálokat mint a valóságban, ugyan úgy kuplungolni kell, váltani stb, a kormány 900°-ban elfordul. Nyilván nem autót vezetni akarok megtanulni ebből, de azt meg lehetne, hogy mondjuk mire és mikor kell a pedálokat használni, meg hogyan kell a kormányt fogni stb? Csak hogy tisztában legyek azzal a valóságban, hogy hogyan kell elindulni meg ilyenek. (Tudom, a valóságban nagyobb úton mozognak a pedálok)



2019. aug. 23. 15:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz videót linkeltem, itt a csávó nem abban a módban volt, amiben kell kuplungolni.
2019. aug. 23. 15:37
 2/22 A kérdező kommentje:
2019. aug. 23. 15:39
 3/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, ezek a szimulátorok olyan, mint a maszturbálás: gyakorlásnak elmegy, de akkor az igazi, ha egy másik szereplő is képbe kerül.
2019. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Itt van mégegy, itt jobban látszanak a pedálok: [link]
2019. aug. 23. 15:41
 5/22 anonim válasza:
Hááát. Játszani jó.... Figyi én nem néztem végig a videót, de amíg néztem és még bele is tekertem apszolútte nem láttam váltani a srácot... Játszani jó. Igazából a kormányt gyakorolnád. Szerintem
2019. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tudom, de szeretném, hogy legyen egy kis fogalmam a pedálokról, kormányzásról, mire autóba ülök majd.
2019. aug. 23. 15:42
 7/22 A kérdező kommentje:
Egyébként az első két videó lényegtelen, inkább a harmadikat nézzétek majd, abban látszik minden.
2019. aug. 23. 15:43
 8/22 anonim ***** válasza:
Már írtunk korábban is, hogy NEM! Minek erőlködsz?
2019. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ha mondjuk játszok ezzel a játékkal több száz órát, megtanulok már rutinból kuplungolni, váltani, normálisan kezelem az összes pedált, jól kormányzok, akkor ugyan azzal a tudással fogok rendelkezni, mint egy olyan ember, aki még életében nem ült autóban és ilyennel sem játszott soha életében.
2019. aug. 23. 15:56
 10/22 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy jól csinálod?

Mindegy, csináld csak, majd valami rosszul ragad meg és az oktatód 10 órát csak azzal foglalkozik, hogy azt kiverje belőled.

2019. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!