Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elkezdtem a KRESZ tanfolyamot,...

Elkezdtem a KRESZ tanfolyamot, de vizsgán megbuktam. Újra elkezdeném a tanfolyamot de online?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a KRESZ tanfolyamot, de vizsgán megbuktam. Abbahagytam 2 hónapra, tehát nem mentem vizsgázni. Elszeretném kezdeni a tanfolyamot még 1x viszont online. Hogy lehetséges ez?. Köszönöm előre is.
2019. aug. 25. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Online meg fogod tanulni?

Elhatározás, akarat kérdése a tanulás, mert azzal, hogy befizeted az online tanfolyam díját, még nem.lesz megtanulva, könyvből is meg lehet tanulni.

A kérdésedre a válasz, hogy az iskolában kell jelezni, hogy online tanfolyamot szeretnél... kifizeted, és majd akkor jelentkezel ismét az iskolában, ha vizsgázni szeretnél.

Nekem ez fölösleges pénz kidobásnak tűnik, de a te pénzed.

2019. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy még érvényes az elméleti tanfolyamod, így nem kell - nem is lehet – új tanfolyamot kezdeni.


Az első elméleti vizsga legkésőbb a tanfolyam kezdete után 9 hónappal tehető; mivel vizsgáztál, nyilván időn belül voltál.

Ezután a tanfolyam kezdetétől számított 12 hónapon belül akárhányszor vizsgázhatsz, ahhoz még érvényes a tanfolyam. Csak akkor kell új tanfolyam, ha ebből az időből kifutsz.

2019. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor addig nem kezdhetem el ONLINE, amég le nem jár a 12 hónap mert ügye tudtommal addig kell végezni az elméleti részekkel.
2019. aug. 25. 19:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogj egy KRESZ könyvet, tanulj, tanuld meg, és csak utána jelentkezz vizsgára.

Nem az elmélet vizsgán lesz fontos a megfelelő KRESZ tudás, hanem a gyakorlatban.

Üár az oktató melleett is úgy kell követni az utasitásait, hogy tudod mi a szabályos, és ott nincs egy perces gondolkodási idő.

Az online tananyag sem más, mint amut könyvből tanulhatsz, ha nem tanulod, azt sem fogod tudni, ugyanúgy meg lehet bukni.

A tanuláshoz nem kell egy év, megfelelő hozzá állással néhány nap alatt megtanulható.

2019. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most csinálom az online tanfolyamot, előtte kollégánál láttam, hogy milyen. Szerintem sokkal jobb, mint egy tantermi "ledaráltam egy anyagot azt kész" oktatás.

Én most 30%-nál vagyok, de minden nap vissza-vissza megyek és újra elolvasok 1-1 korábbi anyagot, illetve megcsinálom újra a korábbi modulok záróvizsgáit is, hogy frissen maradjon az a téma is.

Nyilván meg lehet könyvből is tanulni, (online oktatás előtt is megtanulta mindenki) de aki vizuálisabb típus, lehet jobban szereti ezt a nyomkodós verziót.


Szerintem kérdezd meg az iskolában, meglepne, ha nem lehetne csak 12 hónap után online is újrakezeni....

2019. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kifizeted, akkor biztosan újra lehet kezdeni online, csak így az első tanfolyam díja kidobott pénz volt.

De inkább az autósiskoládban érdeklődj, ott fogsz releváns választ kapni.

2019. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!