Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionos munka meddig? Mik...

Kamionos munka meddig? Mik azok amik fontos szerepet jétszanak egészségügyben?

Figyelt kérdés
Adott egy 71 éves bácsi aki külföldre kamionozik innen magyarból,mindig máshova ugye... Van valami korhatár a jogosítványánál vagy ennél a minkánál,hogy meddig mehet vagy addig amig birja és megfelel az egészségügyi feltételeknek? Továbbá mik azok az egészségügyi feltételek amik kizáróak lehetnek külföldi vagyhét gondolom akkor egybe belföldi kamionozással együtt..? Gondolom látá romlás mindenképp..és még?

2019. aug. 26. 23:33
 1/7 A kérdező kommentje:
**68 éves bocsánat elírtam,csak közben olvastam mást és bekeveredtem!
2019. aug. 26. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy van orvosi alkalmassági vizsga
2019. aug. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha látnád hány egészséges 70 év körüli buszsofőr dolgozik minden nap itt a fővárosban, csúcsidőben(is)..


a kérdésedre válaszolva, az orvos sem evett meszet..alapos vizsgálat után engedi dolgozni. Az óriásgépek pilótái sem mind harmincévesek.


A kizáró okot csak a doki tudja.

2019. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68 éves bácsi?? Ne legyünk már ennyire rooszindulatúak, mi is leszünk 70-80 évesek, és nem akarunk majd a 4 fal között rohadni, mikor még sok 70 éves jobb kondiban van, mint egy-egy 20 éves.
2019. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. aug. 27. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A hivatásos jogosítványhoz 2. csoportú orvosi alkalmassági engedély kell, amit neki már maximum 2 évre adhatnak meg, és ezt az orvosok is sokkal komolyabban szokták venni.
2019. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább az a baj az öregekkel hogy rohadt nagy a pofájuk az évtizedes rutinjuk miatt, és általában ezekből szokott a baj fakadni nem a kora miatt, rutinból csinálnak mindent és nem fejből sokszor, hány olyat láttam már hogy valami bajt csinált az öreg aztán elbagatelizálta mintha semmi sem történt volna, letörte a küszöböt, áthúzta egy kövön a pótkocsi aláfutásgátlóját, letörte a tükröt stb... és sosem ő a hibás, mindig valamire fogni kell.
2019. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!