Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Meddig érvényes 2019-ben a...

Meddig érvényes 2019-ben a kresz vizsga?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban kezdtem a kreszt és októberben vizsgáztam sikeresen, de négy sikertelen forgalmi vizsgán vagyok túl és jelenleg nem vezettem két hónapja.

Úgy hallottam két éven van rá, a neten meg azt olvastam egy. Most nagyon megijedtem. !!!!!


Tényleg egy év 2019-ben a kresz vizsga érvényessége? :'(


2019. aug. 29. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A tanfolyam kezdésének dátumától számolva, egy éven belül kell sikeres KRESZ vizsgát tenni (ez megvan neked)

A KRESZ vizsga napjától számolva 2 éven belül kell forgalmi vizsgát tenni (ez érdekel most), ha nem sikerül elévül az egész.


Ötödik forgalmi vizsgán két vizsgabiztos lesz hátul, ha az a vizsga sem sikerül PÁV-ra kell menned.

2019. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rosszul tettem fel a kérdést valóban.a forgalmi vizsga érdekelt.

A volt oktatómat megkérdeztem a két oktatóról, már nincs ilyen azt mondta.


Nagyon félek, nagyon sok kudarc van a hátam mögött. Szépen vezeték de a vizsgán levegőt nem kapok, olyan pánikba kerülök és semmire nem vagyok képes.


Folytatni akarom másik oktatóval, de nem tudom magam rávenni mert félek a következő bukást, kudarctól, netán a Páv miatti depressziótól. Nagyon le tudta rontani az önértékelésemet. A záróvizsgámon ennyire nem izgultam mint ezeken.


Nem tudnál valami tippet ajánlani nekem ? :(

2019. aug. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!