Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miert hagyjak nehanyan az...

Miert hagyjak nehanyan az elektromos kolcsonozheto rollereket az ut/jarda kozepen?

Figyelt kérdés

Van sajat elektromos rollerem napi szinten hasznalom, azzal jarok munkaba emiatt szimpatikusak is ezek a dolgok, de ahogy bejottek ezek a kolcsonozheto rollerek azota latom h jo nehanyan a jarda kozepen hagyjak, de szoszerint a kozepen, ilyenkor meg en is rollereskent szidom akik ott hagytak, nem h a gyalogosok.

Meg nem hasznaltam ilyen kolcsonozheto rollert, azt tudom h egy applikacio es bankkartya kell hozza, de azert is hagyhatjak neha ilyen zavaro helyeken az emberek mert ha meg tovabb hasznaljak akkor az penzt von le es inkabb ott hagyjak az uton, vagy csak szimpla bunkosag?

Valaszotokat elore is koszonom!



2019. szept. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert semmilyen szabályozás nincs erre idehaza és ennek következtében semmi következménye nincs annak, ha ott hagyod. Amúgy egy laza mozdulattal odébb lehet ezeket tenni, ha már a kölcsönző polgártàrs cseszett rá.
2019. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra h odebb teszem, de mivel ezeket nem ismerem, igy azt gondoltam h van ezeken vmi riaszto ha vki "fizetes nelkul" megemeli ezeket.
2019. szept. 8. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Vaj rajtuk "riasztó", de kikapcsol, ha lerakod. Nyugodtan arrébb lehet rakni, ne viccelj. Ha te is rollerezel, akkor a saját érdekedben is érdemes ezeket arrébb rakni ilyenkor, mert az emberek fejében baromira összemosódik a bérroller az elektromos rollerrel úgy általában, és téged is jobban fognak gyűlölni a limeosok hibái miatt..
2019. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!