Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárral igazoltatnak, de...

Kerékpárral igazoltatnak, de nincs nálam semmi, azért bevisznek, rabosítanak, megbüntetnek, mennyi pénzre?

Figyelt kérdés

Mi történik? Hová lesz a kerékpár, ha bevisznek?

Lakás közelében van esély, hogy "bocsi, rögtön hazaugrom az igazolványért", ha olyan kedvében van a rendőr?

Amúgy nem szabadna elengednie, ha jól tudom.

Köszönöm előre is.


2019. szept. 8. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem lenne egyszerűbb mégis inkább magaddal vinni azt a nyamvadt kártyát?
2019. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nem válasz a kérdésre.

Bárkivel előfordulhat véletlenül is, autóval is jártam már így. Pedig épp most olvasom, hogy annak nem viccesek a következményei.

De most kerékpárról lenne szó.

2019. szept. 8. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Annak sem örülnek, ha csak gyalogosan nem tudod igazolni magad mert

pl

1 lehet, hogy direkt nincs nálad igazolvány, mert elfogatóparancs van ellened


2 elüt egy kocsi/rosszul leszel/meghalsz akkor elég problémás azonosítani

2019. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Aput igazoltatták biciklivel és pont nem volt nála semmi mert csak a közelbe ment valahova. Megmondta a nevét lakcímét stb. és lekérdezték. Minden oké volt mehetett tovább. Nyílván függ a rendőrtől is.
2019. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hallottam 5E-50E ha nincs nálad papír. Nekem 92E volt, de én be is voltam b...va. Rabosítás vagy fogda nem volt, de egy fél éjszakát ültem hátrabilincselt kézzel a kapitányságon.
2019. szept. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Rendőre válogatja, de ha alapvetően nem vagy “gyanús arc” - és ebben bizony erősen benne van a rendőr szubjektív megítélése - és be tudod diktálni a személyi adataidat, amelyek a központi nyilvántartással egyeznek is, nagy gondod nem lesz belőle. A bringádat rabosítás esetén személyes holmiként megőrzik a rendőrségen, nem kell az árokparton hagyni meg eldugni az akácosban.
2019. szept. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!