Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másodjára megbuktam meg...

Másodjára megbuktam meg forgalomból. Annyira izgulok hogy mindig hibázom de mindig a végefelé. Nem értem hogy hogy nem megy. Oktatóm szerint nagyon rá stresszelek. Ilyen van?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Abba akartam hagyni az egészét. Erre azt mondta hogy végig kell csinálni mert tudok vezetni csak nem kéne izgulnom. De egyszerüen nem tudom hogy hogy nyugodjak le vitsga előtt. Úgy megyek oda hogy sikerülni fog de útánna be stresszelek. Vettem ezt a biobil tablettát. Állítólag ez segít valamelyest.
2019. szept. 11. 19:03
 2/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Sajnos van ilyen, Te is példa vagy rá
2019. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Egy kicsit biztató válaszra vártam.
2019. szept. 11. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz ilyen macskagyökér kapszulával, csak többet vegyél be, hogy jobban "kiüssön" :)


Próbáld meg bemagyarázni magadnak azt, hogy nem is egy vizsgabiztos ül hátul hanem egy másik kezdő tanulóvezető aki istenként tekint rád, hogy milyen jól vezetsz :D

2019. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak a biztatást.
2019. szept. 11. 22:27
 6/7 anonim válasza:

En rossz voltam gyakorlasokon megis ott helyben atmentem elsore nem is erdekelt.

Oszinten en eszre se vettem h ott ul hatul agyban mert nem erdekelt ok beszelgettek en meg csinaltam amit kell.

Gyakorolj otthon ha van lehetoseg, imadkozz, jóga, legzesgyakorlatok, ez mind segithet

Es higgy magadban csak lazan legy magabiztos.

2019. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást. Úgy fokok tenni ahogy tanácsoltad.
2019. szept. 12. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!