Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elektromos rollert bevihetek...

Gabesz9997 kérdése:

Elektromos rollert bevihetek boltba?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy kint nem hagynám a bolt előtt hogy pl a tolókocsiba belerakom összecsukva és úgy vásárlok vagy ha tolom magam lett szerintetek gáz vagy engedett? Vagy titeket zavarna hogy ha egy ember egy elektromos rollerrel menne vásárolni?

2019. szept. 12. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Kisebb boltokba esetleg be sem fér, vagy a többi vásárlót akadályozod a mozgásban a rollereddel.

Bolt, és eladó függő, de igen, vannak boltok, ahol zavaró, és szólnak érte, és egyszerűen nem is illik bevinni, a bevásárlóközpontokba sem tolják be a kerékpárt, mert nem akarják azt kint hagyni...

2019. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vidd be aztán kiderül
2019. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosabb egy elég nagy Tescora gondoltam ahol bedobnám a tolókocsiba össze csukott állapotában.
2019. szept. 12. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első úgy válaszolt, hogy el sem olvasta a kérdést. Nem hinném, hogy bármiféle akadája lenne a kocsi alsó tartóján bevinni. A banyakamiont is szokták oda tenni.

Ha olyan helyre mész, ahol rollert is lehet kapni, ott befelé szólsz. Tescoban nem szokott lenni, így ott ez sem probléma.

2019. szept. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Ja, azt akartam írni, hogy bele ne tedd, megtolni se told. Öyszehajtva tedd be alulra. A tlása neked sem jó. Egyik kezeddel a kocsit tolod, a másikkal a rollert. Mivel vásárolsz?
2019. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A bevásárló kocsi aljára nem tudom hogy gondoljátok, ott nincs tároló nem?

Vagy ráakasztani összecsukva?

Amúgy meg gyerekeket is bele szoktak tenni a bevásárló kocsiba, (nem a gyerekülésbe) piszkos cipővel nem tudom mennyivel hihiénikusabb. Rájuk meg nem szól a kutya se. Mondjuk én igen:)

2019. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os! Ilyenre gondoltam: [link]
2019. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Honorius válasza:
Szóltak érte?
2022. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!